Спорт “Верес” програв “ЛНЗ”

“Верес” програв “ЛНЗ”

20240415_3202 (1)

Червоно-чорні пропустили вирішальний м’яч на самому старті другого тайму після майже годинної перерви через сигнал повітряної тривоги. А гол у ворота рівнян організував ексфутболіст Вереса Геннадій Пасіч.

ЛНЗ – Верес – 1:0 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 24 тур

15 квітня 2024 року, Черкаси, стадіон Черкаси-Арена

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська обл.). Асистенти: Станіслав Марулін (Херсонська обл.) і Сергій Старча (Київська обл.). Четвертий арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород). Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків). Делегат УАФ: Юрій Титаренко (Київ).

Арбітр VAR: Олександр Шандор (Львів). Асистент арбітра VAR: Денис Романов (Дніпро). Спостерігач арбітражу VAR: Олег Плужник (Харків).

ЛНЗ: Кучеренко – Муравський, Саліху, Стасюк, Яшарі, Бар (Рибалка, 85), Норенков, Тілль (Ейнел, 70), Наумець (С.Шестаков, 63), Г.Пасіч, Хобленко (Прядун, 85). Запасні: Пеньков, Самойленко, Насонов, Олійник, Тарасенко, Тищенко.

Головний тренер: Олег Дулуб.

Верес: Когут – Балан, Кучеренко, Вовченко, Шевченко (М.Шестаков, 82), Кухарук (Кльоц, 72), Курко, Морозко (В.Шарай, 65), Шастал (Дахновський, 72), Яго, Мрвальєвич (Гайдучик, 65). Запасні: Ющишин, Кулик, Гакман, Сміян, Жуліо Сезар, Мельник, Годя.

в.о.головного тренера: Олег Шандрук.

Гол: Хобленко (48).

Попередження: Кухарук (39).

Важливий поєдинок для обох суперників. ЛНЗ прагнув перервати чотириматчеву безпереможну серію у чемпіонаті. Для Вереса вояж до Черкас виглядав шансом продовжити переможну серію і покращити ризиковане турнірне положення.

Увесь перший тайм команди займалися виключно руйнуванням, намагаючись перш за все організувати надійну гру у тилу.

З моментів можна згадати усього два.

М’яч після фірмого зміщення Геннадія Пасіча з лівого флангу у центр і удару у ближній кут – забрав Богдан Когут. А Андрій Кухарук з-за меж штрафного майданчика пробив вище воріт після скидки Марко Мрвальєвича.

Далі була майже годинна перерва, пов’язана з повітряною тривогою. А ось другий тайм вийшов веселішим. Насамперед, завдяки тому, що футболісти ЛНЗ реалізували першу ж свою атаку.

Черговий швидкісний рейд Геннадія Пасіча завершився прострілом з лівого флангу на лінію воротарського майданчика, ден Олексій Хобленко випередив Євгенія Шевченка і Яго і підправив м’яча у сітку – 1:0.

Після пропущеного м’яча Верес на деякий час потрапив у цейтнот. У цей час забити вдруге мали господарі. Передачу вже Сергія Шестакова з правого флангу Олексій Хобленко завершив неточним ударом вище воріт.

Але потім Верес ожив і почав створювати. Та ще й так, що дивно, чому команда не грала так із перших хвилин.

Денис Балан низом пробив неточно. Після удару у площину воріт від Олександра Кучеренка за надто високою траекторією полетів м’яч – без проблем для голкіпера ЛНЗ!

Потім Дмитро Шастал впіймав м‘яча на льоту і завдавав діагонального удару під поперечину! Сейв Євгена Кучеренка!

Нарешті, момент усього матчу рівняни створили перед самим фінальним свистком. Захисники ЛНЗ заблокували удар Яго, Дмитро Кльоц виграв підбір і виконав скидку у центр штрафного майданчика, де Віталій Дахновський пробивав метрів з десяти – поперечина.

Не щастить Вересу. Після впевненої перемоги команда знову поступається у наступному матчі.