В Україну повернули ще двох дітей, які довго проживали на тимчасово окупованих територіях.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис радниці глави Офісу президента Дарії Зарівної.
Відомо, що один із хлопців провів три роки в окупації разом із мамою. Він відмовлявся ходити до школи, адже навчання там було «просочено російською пропагандою».
Інший хлопець – щойно закінчив школу. Він вирішив не миритися з реальністю окупації й виїхав на підконтрольну територію України.
Нагадаємо, з окупації повернули ще 11 українських дітей.
