Регіон РівнеРівненський учень став срібним призером Кубку України

Рівненський учень став срібним призером Кубку України

Учень Рівненської ОШВСМ Олександр Гладиш став срібним призером Кубку України з важкої атлетики. Змагання відбулись у Луцьку.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської облради Андрія Карауша.

Олександр виступав у ваговій категорії 96 кг. У ривку він став третім, у поштовху – першим, тож у загальному заліку з результатом 340 кг він став срібним призером.

Тренує спортсмена Микола Мамчич.

Нагадаємо, команда з Рівненщини стала бронзовим призером «Турніру Захисників».

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc