Регіон РівнеКоманда з Рівненщини стала бронзовим призером «Турніру Захисників»

Команда з Рівненщини стала бронзовим призером «Турніру Захисників»

Футбольна команда «Магістр» з Рівненщини виборола третє місце у фіналі всеукраїнського «Турніру Захисників». Матчі відбувалися в Ужгороді.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

На полі стадіону «Авангард» змагалися чотири найсильніші ветеранські команди з різних областей України. У фіналі участь взяли:

  • ФК «Кропивницький УБД»
  • ФК «Магістр» — Рівненська область
  • ФК «Хрестоносці» — Волинська область
  • ФК «Незламні» — Харків

Перше місце виборола команда «Хрестоносці» (Волинь), друге місце – «Кропивницький УБД», третє – наша команда «Магістр».

Нагадаємо, на території Дубенського замку провели захід для ветеранів та членів їхніх родин.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc