Регіон РівнеУ Рівному водій втікав від патрульних і влетів на територію управління поліції

У Рівному водій втікав від патрульних і влетів на територію управління поліції

Вчора, близько 15 години, поліцейські на вулиці Романа Шухевича побачили автомобіль «Geely», водій якого порушив ПДР, однак вимогу про зупинку проігнорував та почав втікати.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Доїхавши до вулиці Героїв поліції, він протаранив шлагбаум та опинився на території Рівненського РУП, де автомобіль заблокували.

У 46-річного рівнянина поліцейські виявили ознаки наркотичного сп’яніння, однак від проходження огляду той відмовився.

З’ясувалося, що кермувальник майже 30 разів притягувався до адміністративної відповідальності, зокрема й за водіння напідпитку.

Його притягнули до адмінвідповідальності за 5 статтями КУпАП. Автомобіль вилучили та помістили на штрафмайданчик.

Нагадаємо, рівнянин викликав патрульних і заявив, що у нього “вкрали совість”.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc