Спорт ФК “Гощаночка” – чемпіон України із футзалу серед дівчат

ФК “Гощаночка” – чемпіон України із футзалу серед дівчат

20240323_5044

Завершився Чемпіонат України із футзалу серед дівчат 2007-2008 р.н. сезону 2023-2024 р. У фінальному етапі змагань, який пройшов у Бердичеві, брала участь команда із Рівненщини – ФК “Гощаночка” (Гощанської ДЮСШ). Загалом було шість учасників.

У першому матчі фінального етапу ФК “Гощаночка” зіграла із ЖФК “Синельникове”. Представниці Рівненщини пропустили першими, але до перерви зуміли рахунок зрівняти. У таймі номер два забивали лише гравчині “Гощаночки”. У підсумку перемога 4:1.

У другому матчі фінального етапу ФК “Гощаночка” зійшлася із БЛІСП-ДЮСШ (м.Бердичів), минулорічним чемпіоном. Наші ж дівчата, нагадаємо, минулого сезону були третіми.

Перший тайм завершився за рахунку 0:0. Долю матчу вирішив всього один гол, забитий всередині другого тайму. Друга перемога.

У третьому та вирішальному матчі Чемпіонату України гравчині “Гощаночки” впевнено переграли суперниць і вперше у власній історії стали чемпіонками України.

Додамо, що це перше чемпіонство команди за 5 років. Раніше колектив тричі ставав третім.