УкраїнаУкраїна та росія здійснили ще один раунд обміну військовополоненими

Україна та росія здійснили ще один раунд обміну військовополоненими

Відбувся ще один раунд обміну військовополоненими між Україною та рф. Більшість із них перебувала в російському полоні ще з 2022 року.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента України Володимира Зеленського.

Сьогодні повернулися наші захисники, які боронили Україну в різних регіонах: Донеччина і Маріуполь, Луганщина, Харківщина, Херсонщина. Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту. А також цивільні.

IMG_20250704_132725_030

IMG_20250704_132724_773

IMG_20250704_132724_881

IMG_20250704_132724_699

IMG_20250704_132724_958

IMG_20250704_132725_101

IMG_20250704_132725_059

IMG_20250704_132725_119

IMG_20250704_132725_456

«Обміни мають тривати, і я дякую всім, хто це забезпечує. Мета України – звільнити всіх наших людей із російського полону. Дякую кожному, хто допомагає це робити», – повідомив глава України.

Нагадаємо, минулий обмін полоненими відбувся 20 червня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc