Спорт БК “Рівне” вдруге в сезоні впевнено переміг БІПУ

БК “Рівне” вдруге в сезоні впевнено переміг БІПУ

418950082_884590150341495_5099194827238148041_n
БК “Рівне” здобув впевнену перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet з баскетболу, здолавши у Львові одеську БІПУ з рахунком 83:41.
Рівняни мали солідну перевагу протягом всього матчу, вигравши всі чотири чверті. Наші хлопці зіграли широкою ротацію, всі 12 гравців, які виходили на майданчик відзначились набраними очками і жоден з гравців не зіграв менше 14 хвилин.
БІПА (Одеса) — БК “Рівне” 41:83 (7:17, 6:25, 12:23, 16:18)
Рівне: Соловйов 19, Мочалов 13, Джойнер 10 + 5 підбирань + 4 передачі, Сміт 9 + 9 підбирань, Водолазський 2 — старт, Герасимчук 7 + 4 підбирання, Тимощук 6 + 5 передач, Лемішка 5, Шепелев 4 + 5 підбирань, Рябой 4, Поносов 2, Чиж 2
БК “Рівне” виграв свій другий матч у Львові. В четвер, 11 січня, рівняни зіграють проти Прикарпаття-Говерли.