Всі новини Рівненський “Верес” вдруге програв у Туреччині

Рівненський “Верес” вдруге програв у Туреччині

20230215_1420

Рівненський Верес вдруге на турнірі програє серію пенальті і втрачає шанси на перемогу у BGV Winter Cup – 2023.

Ворскла – Верес – 0:0 (по пенальті – 5:4)

BGV Winter Cup, 2 тур

15 лютого 2023 року, Анталія, стадіон Акденіз

Ворскла: Ісенко – Кравець, Чеснаков, Юрченко (Скляр, 86), Пердута, Хрипчук (Яворський, 77), Павлюк, Феліпе, Сефері, Лопес, Степанюк.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Верес: Ющишин – Балан (Квасний, 17), Маткобожик, Курко, Гагун, Кучеров, Кльоц (Шух, 72), В.Шарай (Г.Пасіч, 46), Дахновський (Блізніченко, 46), С.Шарай (Лебеденко, 46), М.Шестаков (Гайдучик, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Попередження: Гайдучик (86).

Післяматчеві пенальті реалізували: Сефері, Чеснаков, Кравець, Скляр, Лопес – Шух, Гагун, Гайдучик, Кучеров.

Не реалізував пенальті: Пасіч.

До звітного поєдинку команди підійшли із різними турнірними здобутками. Полтавці у стартовому матчі BGV Winter Cup впевнено (не зважаючи на рахунок – 3:2) обіграли естонську Левадію. Верес натомість поступився Поліссю у серії пенальті після 3:3 в основний час.

Саме Ворскла створила перший момент сьогодні. Феліпе з близької відстані завершував ударом передачу Руслана Степанюка – Вадим Ющишин зіграв надійно.

Верес відповів. Дмитро Кльоц і Валерій Кучеров дотепно розіграли штрафний, залишивши м‘яча Владу Шараю – той класно пробив низом метрів з двадцяти п‘яти – зовсім трохи неточно!

Цей момент, втім, став останнім від рівнян до перерви. Натомість Ворскла мала декілька хороших нагод забити.

Вадим Ющишин спершу у лівому нижньому куті воріт парирував удар потужний низом від Павлюка після затяжної атаки полтавців.

А згодом голкіпер Вереса у стрибку відбив удар Руслана Степанюка на виконання з лінії штрафного майданчика!

По перерві гра продовжилася за сценарієм першого тайму. Ворскла більше володіла м‘ячем, Верес нав‘язував боротьбу і вичікував на свій шанс.

На 60-й хвилині Ворскла змарнувала черговий супершанс. Вадим Ющишин у стрибку парирував удар у протихід від Лопеса у дальній кут! Добивання від Руслана Степанюка блокував Роман Гагун!

Цього разу Верес відповів! І момент рівнян був чи не найреальнішим з усіх, які на той момент стаорили команди. Андрій Блізніченко виконав кутовий справа, Олександр Лебеденко виграв позицію і пробив головою – м‘яч влучив у стійку воріт Ворскли!

Вже за мить стійка воріт врятувала вже Верес! Це Сефері класно пробив з розвороту з лінії штрафного майданчика.

Заключну десятихвилинку матчу своїм сейвом відкрив Павло Ісенко. Голкіпер полтавців потягнув класний удар Геннадія Пасіча після швидкої контратаки рівнян.

Зрештою – 0:0 і гра перейшла у третю на турнірі серію пенальті. Удари з точки краще виконали полтавці. Ворскла реалізувала усі п‘ять спроб. У складі Вереса п‘ятий удар не реалізував Геннадій Пасіч, програвши свою дуель воротарю.