Регіон РівнеНа зупинці у Рівному лежав чоловік без ознак життя: що сталося

На зупинці у Рівному лежав чоловік без ознак життя: що сталося

Сьогодні зранку, 24 лютого у Рівному на одній із зупинок громадського транспорту люди побачили непритомного чоловіка. Він лежав на лавці без ознак життя.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

За словами очевидців, чоловік зненацька знепритомнів, впав та вдарився головою об землю. Небайдужі рівняни перенесли його на лавку та викликали «швидку».

Медики, що приїхали на виклик, негайно розпочали серцево-легеневу реанімацію.

Завдяки швидким та злагодженим діям медиків пацієнту вдалося відновити спонтанний кровообіг та дихання.

Далі чоловіка госпіталізовали до Центральної міської лікарні у Рівному для подальшого лікування.

Нагадаємо, автостанція “Чайка” у Рівному припиняє свою роботу.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc