Сьогодні зранку, 24 лютого у Рівному на вулиці Миколи Самокиша сталася ДТП. П’яний водій наїхав на металеву перешкоду.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
52-річний водій автомобіля Ford під час руху заднім ходом наїхав на металеву драбину. Внаслідок цього транспортний засіб отримав механічні пошкодження. На щастя, керманич не постраждав.
Крім цього, водій під час спілкування з патрульними поводив себе зухвало та заявляв про нібито наявність у нього заборонених предметів.
«Патрульні затримали його із застосуванням спецзасобу — кайданок. Під час поверхневої перевірки заборонених речей не виявили», – додали у пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області.

Пізніше стало відомо, що чоловік ніколи не отримував посвідчення водія, а також інспектори запідозрили, що він був напідпитку. Результат огляду на приладі Драгер показав 2,94 проміле.
Чоловік отримав адміністративні матеріали:
- за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані спʼяніння) КУпАП;
- за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП;
- за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не отримувала посвідчення водія) КУпАП.
Нагадаємо, у Рівному патрульні зупинили підозрілого водія: що знайшли.
