На вулиці Князя Володимира зупинили автомобіль BMW під керуванням 36-річного водія. Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка ознаки наркотичного сп’яніння, але від проходження огляду у медзакладі він відмовився.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
Крім того, під час поверхневої перевірки у кишені водія патрульні виявили три зіп-пакети з речовиною бурого кольору, схожою на наркотичну.
З’ясували інспектори і те, що чоловік неодноразово був позбавлений права керування та ігнорував рішення суду.
Нагадаємо, у Рівненській області поліцейські викрили 11 осіб, які налагодили наркотрафік по Україні.
