Регіон РівнеАвтостанція "Чайка" у Рівному припиняє свою роботу

Автостанція “Чайка” у Рівному припиняє свою роботу

Автостанція “Чайка” припинить роботу 1 квітня. Таке рішення прийняли власники через збитки. Квитки в касах продаватимуть до обіду 27 лютого, далі їх закриють.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Суспільне Рівне.

Автостанція “Чайка” запрацювала 5 квітня 2011 року. Першими звідти вирушили маршрутки на Костопільський та Березнівський напрямки.

Нагадаємо, у Рівненському районі один водій вистрілив в іншого.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc