24 лютого до рятувальників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Дубно надійшов виклик від медиків Дубенської міської лікарні. 18 – річний хлопець звернувся з набряком пальця через металеве кільце, яке самостійно зняти було неможливо.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Чергове відділення ДСНС оперативно виїхало на місце. Фахівці оцінили ситуацію: металевий виріб щільно обтиснув палець, і діяти потрібно було швидко та обережно.
За допомогою спеціального інструменту гравера, рятувальники акуратно розрізали кільце, не завдаючи підлітку додаткового болю чи ушкоджень. Після процедури хлопець залишився під наглядом лікарів для подальшого лікування.
Нагадаємо, на зупинці у Рівному лежав чоловік без ознак життя: що сталося.
