УкраїнаЗеленський після розмови з Трампом говоритиме з європейськими лідерами

Зеленський після розмови з Трампом говоритиме з європейськими лідерами

Президент Володимир Зеленський проведе телефонні розмови з лідерами Німеччини, Франції та Італії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на тг-канал глави держави.

Після розмови з президентом США Дональдом Трампом та європейськими лідерами Зеленський окремо говорив із генсеком НАТО Марком Рютте та президентом Фінляндії Александром Стуббом.

На сьогодні 7 серпня у президента України заплановані розмови з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом, лідерами Франції та Італії. Також відбудеться комунікація на рівні радників з питань національної безпеки.

«Важливо обговорити ключові деталі. Пріоритети абсолютно чіткі. Перше — припинення вбивств, і саме росія має піти на припинення вогню. Друге — це формат для лідерів, щоб зустріч могла спрацювати на дійсно тривалий мир. Ми в Україні не раз говорили, що пошук реальних рішень може стати дійсно результативним саме на рівні лідерів. Потрібно визначитись із часом для такого формату, з колом питань. Третє — довготривалість безпеки. Це можливо разом зі США та з Європою», — написав Зеленський.

Нагадаємо, Трамп ударив митами по Індії: причина в торгівлі з рф.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc