Президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження додаткових 25-відсоткових мит на імпорт з Індії.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Білий дім.
Цю ставку мит будуть застосовувати до товарів, які потраплять на ринок США, починаючи з 12:01 ранку через 21 день після дати оприлюднення указу.
Крім того, в документі вказано, що американський уряд буде стежити за тим, чи купує будь-яка інша країна нафту в росії і, якщо так, може рекомендувати ввести 25-відсоткові мита і проти цієї країни.
У разі неефективності тарифних заходів указ передбачає розгляд рекомендацій щодо додаткових дій.
Нагадаємо, США обіцяли значно підвищити тарифи проти Індії, так як та і далі купує в росії багато нафти. Делі не хвилює, що це фінансує російську військову машину.
