Українарф атакувала станцію, через яку в Україну надходив газ з Азербайджану та...

рф атакувала станцію, через яку в Україну надходив газ з Азербайджану та США

росія десятками дронів атакувала об’єкт газотранспортної інфраструктури на Одещині поблизу кордону з Румунією. Через цю станцію в Україну надходив газ з США та Азербайджану.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міненерго.

Дана компресорна станція була частиною маршруту, який поєднує грецькі LNG-термінали з українськими газосховищами через Трансбалканський газопровід, по якому вже постачався LNG зі США та тестові обсяги азербайджанського газу.

Сьогодні обладнання, яке забезпечує ці постачання, було атаковано десятками ударних безпілотників ворога.

«Це російський удар суто по цивільній інфраструктурі, цілеспрямовано проти енергетики та водночас проти відносин з Азербайджаном, США та партнерами в Європі, проти нормального життя українців та всіх європейців», – йдеться в заяві.

Міністр енергетики Світлана Гринчук наголосила що ця атака є сигналом для всієї Європи, яка планує у 2027 році повністю відмовитися від російського природного газу.

Нагадаємо, росія заробляє сотні мільйонів доларів на експорті зерна з окупованих територій України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc