Вчора, у Дубні по вулиці Михайла Грушевського сталася аварія. 27-річна водійка не впоралася з керуванням та влетіла у дерево.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
На щастя, внаслідок ДТП ніхто не травмувався. Автівка зазнала механічних пошкоджень. Водійка отримала протокол.



Нагадаємо, житель Рівненщини отримував в аптеці нарковмісні ліки і продавав їх.
