У ніч на 16 листопада ворог атакував однією балістичною ракетою Іскандер-М та 176-ма БпЛА.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Повітряні Сили.
Збито/подавлено 139 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.
Зафіксовано влучання 37 ударних БпЛА на 14 локаціях, а також падіння збитих на двох локаціях.
Нагадаємо, Україна почала спільно з США випускати дрони-перехоплювачі.
