Україна разом зі Сполученими Штатами почала випускати дрони-перехоплювачі, які можуть боротись з ударними безпілотниками росії.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву президента України Володимира Зеленського, яку цитує Bloomberg.
«Це американо-українське виробництво, спільне виробництво. Я сподіваюся, що в майбутньому у нас буде більше дронів-перехоплювачів», – заявив президент України.
Нагадаємо, Україна та Велика Британія планують спільне виробництво перехоплювачів шахедів.
