Мешканець Києва та його подруга, під час спуску з гори Говерла через різке погіршення погодних умов втратили орієнтир і заблукали.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС.
Рятувальники підтримували з ними звʼязок і попри темну пору доби, холод та мінливу погоду у високогір’ї, швидко дісталися до туристів та забезпечили їхній безпечний супровід.
У горах погода може змінюватися щохвилини. У темну пору доби вирушати на маршрути вкрай небезпечно, адже ризик заблукати або травмуватися значно зростає.
Рятувальники закликають туристів встановлювати мобільний застосунок «Порятунок у горах», який дозволяє швидко передати Службі порятунку координати у разі надзвичайної ситуації та отримати корисні поради щодо безпеки.
Нагадаємо, собак із блакитною шерстю помітили у Чорнобилі.
