УкраїнаПоблизу Говерли заблукали двоє туристів

Поблизу Говерли заблукали двоє туристів

Мешканець Києва та його подруга, під час спуску з гори Говерла через різке погіршення погодних умов втратили орієнтир і заблукали.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС.

Рятувальники підтримували з ними звʼязок і попри темну пору доби, холод та мінливу погоду у високогір’ї, швидко дісталися до туристів та забезпечили їхній безпечний супровід.

У горах погода може змінюватися щохвилини. У темну пору доби вирушати на маршрути вкрай небезпечно, адже ризик заблукати або травмуватися значно зростає.

Рятувальники закликають туристів встановлювати мобільний застосунок «Порятунок у горах», який дозволяє швидко передати Службі порятунку координати у разі надзвичайної ситуації та отримати корисні поради щодо безпеки.

Нагадаємо, собак із блакитною шерстю помітили у Чорнобилі.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc