Важливий крок у відносинах з Угорщиною: сьогодні були повернуті кошти та цінності Ощадбанку, що їх захопили угорські спецслужби в березні цього року.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Володимира Зеленського.
“Тоді угорська сторона неправомірно затримала українських інкасаторів. Людей ми повернули швидше, а зараз уже на українській території і кошти й цінності в повному обсязі”, – зазначив Президент України.
Нагадаємо, затримання інкасаторів Ощадбанку в Угорщині.
