Регіон РівнеРівненська областьУ Рівненській області зупинили п'яного водія електровелосипеда

У Рівненській області зупинили п’яного водія електровелосипеда

Учора на автодорозі Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів, поблизу села Здовбиця, патрульні зупинили кермувальника електровелосипеда Minako за порушення ПДР.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.

Під час спілкування із 46-річним чоловіком інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на визначення стану сп’яніння за допомогою алкотестера Драгер, на що водій погодився.

Результат позитивний: 1,96 проміле. На громадянина поліцейські склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.

Нагадаємо, жителю Квасилова загрожує тюрма за крадіжку велосипеда у 12-річного хлопця.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc