УкраїнаУ таборі на Львівщині отруїлися понад два десятки дітей

У таборі на Львівщині отруїлися понад два десятки дітей

Вчора, 4 серпня на Львівщині до лікарні потрапило 24 дитини, які відпочивали в приватному дитячому таборі у Стрийському районі. Справою про масове отруєння дітей займаються правоохоронці.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Головне управління Національної поліції у Львівській області та «Суспільне Львів».

Вік дітей – від 7 до 17 років. Попередньо у всіх госпіталізованих – гостра кишкова інфекція. Наразі їхній стан оцінюється як середньої важкості.

За інформацією ЗМІ, інцидент стався у таборі Friendly Camp, що розташований у курортному селищі Славське.

Слідчі відкрили кримінальне провадження – порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Нагадаємо, масове отруєння у ресторані Кацуріна у Львові: понад 50 постраждалих.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc