Вчора, 4 серпня на Львівщині до лікарні потрапило 24 дитини, які відпочивали в приватному дитячому таборі у Стрийському районі. Справою про масове отруєння дітей займаються правоохоронці.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Головне управління Національної поліції у Львівській області та «Суспільне Львів».
Вік дітей – від 7 до 17 років. Попередньо у всіх госпіталізованих – гостра кишкова інфекція. Наразі їхній стан оцінюється як середньої важкості.
За інформацією ЗМІ, інцидент стався у таборі Friendly Camp, що розташований у курортному селищі Славське.
Слідчі відкрили кримінальне провадження – порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.
Нагадаємо, масове отруєння у ресторані Кацуріна у Львові: понад 50 постраждалих.
