Служба безпеки України викрила і затримала агента фсб, який встановлював приховані відеокамери у столиці, щоб передавати дані про наслідки атак, позиції української ППО та рух військових ешелонів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Як з’ясувала контррозвідка, 24-річного мешканця Києва, ІТ-фахівця одного зі столичних вишів, завербували через проросійські Telegram-канали. Він орендував квартири в багатоповерхівках, встановлював у вікнах камери з віддаленим доступом і передавав трансляцію в реальному часі російським спецслужбам.
Крім фіксації результатів атак, агент розміщував «відеопастки» біля залізничних колій, щоб відстежувати рух українських військ.
СБУ затримала його під час чергової спроби встановити камеру. Вилучено докази співпраці з ФСБ. Чоловіку оголошено підозру за держзраду в умовах війни. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, агентка рф планувала підірвати адмінбудівлю одного з правоохоронних органів у Дніпрі.
