У Львові зросла кількість постраждалих від харчового отруєння у ресторані відомого рестораторa Міші Кацуріна. Наразі відомо про 56 людей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Львівську міську раду.
Спершу повідомлялося, що після відвідин нового ресторану «Китайський привіт» у Львові до обласної інфекційної лікарні госпіталізували 43 особи, серед них 8 дітей.
Усі пацієнти звернулися впродовж 15-17 липня зі скаргами на нудоту, блювання та підвищення температури. Лікарі діагностували гостру кишкову інфекцію та харчову токсикоінфекцію.
Але згодом Львівська міська рада оновила інформацію: загальна кількість постраждалих зросла до 56 осіб.
Пацієнти поступили у стані середньої важкості. Медики продовжують надавати їм усю необхідну медичну допомогу.
До слова, 16 липня ресторатор Міша Кацурін повідомив про масове отруєння гостей свого нового закладу “Китайський привіт” у Львові, який відкрився лише кілька днів тому.
Попередньо, причиною стали десерти з яєчним кремом, які подавали 14-15 липня. Ресторан тимчасово закрили, викликали санітарну службу для перевірки персоналу, поверхонь та продуктів. Усі продукти утилізують незалежно від результатів.
Нагадаємо, повідомили причину масового отруєння дітей у рівненському ліцеї №8
