УкраїнаУ Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня

У Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня

У Львові в обласній інфекційній лікарні померла 40-річна жінка з Волині, у якої після укусу кота запідозрили сказ.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ZAXID.NET, яке цитує завідувачку 4 діагностичного відділення лікарні Тамілу Алексанян.

До інфекційної лікарні Львова пацієнтку з Волині госпіталізували на початку листопада. В одній із лікарень Волині у неї спершу лікували енцефаліт (запалення головного мозку), але стан пацієнтки погіршувався. Тоді її перевели в інфекційну лікарню Львова. Пацієнтку відразу госпіталізували в реанімаційне відділення. Та невдовзі у неї виникли клінічні симптоми сказу.

«Пацієнтка була збуджена, у неї виникали судоми буквально усіх м’язів, які неможливо було зняти, виникла слинотеча, а потім почалася паралітична стадія. Вона була підключена до апарата штучної вентиляції легень (ШВЛ) і 9 листопада померла», — каже Таміла Алексанян.

Пацієнтці поставили попередній клінічний діагноз сказ, але його ще мають підтвердити лабораторно.

8 серпня, як розповіли лікарям рідні, жінка поверталася з кладовища і побачила маленького котика, якого підібрала. Цей котик і вкусив жінку, але на укус спочатку не звернули увагу ні сама жінка, ні лікарі. Ймовірно, саме так жінка і заразилася на сказ.

Нагадаємо, на Рівненщині посилюють боротьбу зі сказом — зафіксовано десятки випадків.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc