КриміналДо України намагалися ввезти понад 14 тисяч марок із нацистською символікою

До України намагалися ввезти понад 14 тисяч марок із нацистською символікою

Українські митники знайшли серед речей, які намагалися ввезти в Україну з Польщі, понад 14 тисяч марок із нацистською символікою.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Державну митну службу України.

Марки, приховані серед вживаного одягу, знайшли під час митного контролю в пункті пропуску «Шегині — Медика». Водій, який перевозив їх, обрав смугу руху «червоний коридор» та задекларував 350 кг вживаного одягу.

Загалом ідеться про 14 487 поштових марок, орієнтовна вартість вилучених предметів на тіньовому ринку становить понад 1,5 мільйона гривень, зазначають митники.

Фото – Держмитниця
Фото – Держмитниця
Фото – Держмитниця
Фото – Держмитниця

Нагадаємо, згідно із Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» ввезення таких товарів є забороненим.

За цим фактом митники склали протокол про порушення правил відповідно до ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України.

Нагадаємо, НАБУ проводить масштабну операцію з викриття корупції у сфері енергетики.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc