УкраїнаУ Києві таксист зламав щелепу пасажирці через конфлікт

У Києві таксист зламав щелепу пасажирці через конфлікт

У Києві 24-річний таксист зламав щелепу своїй пасажирці. Щодо цього до суду передали обвинувальний акт.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Києва.

За даними слідства, таксист був розлючений тим, що його 27-річна пасажирка забруднила салон автомобіля.

Правоохоронці з’ясували, що під час поїздки киянка відчула себе погано, її нудило. Надалі, коли жінці стало зле, водій відреагував агресивно — висадив клієнтку з авто, двічі вдаривши її кулаком по обличчю. Лікарі діагностували в потерпілої забої та перелом щелепи.

Фото – Поліція Києва

Оперативники швидко встановили водія таксі. Слідчі оголосили чоловіку підозру за ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України — умисні тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Тепер поліціянти завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. Таксисту загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас огляд кримінальних новин на Рівненщині за тиждень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc