25 січня ввечері у селі Каноничі Вараського району сталася пожежа в приватному житловому будинку на вулиці Набережній. Вогонь охопив внутрішні приміщення будинку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Ще до приїзду рятувальників поліцейські вивели з оселі власника – 73-річного чоловіка. Його з отруєнням продуктами горіння госпіталізували, стан — задовільний.
Під час гасіння пожежі рятувальники знайшли в задимленій кімнаті непритомного 48-річного чоловіка. Його винесли на свіже повітря та передали медикам.
Постраждалий перебуває в реанімації Володимирецької лікарні у стані середньої важкості. У нього опіки рук, очей і дихальних шляхів, а також отруєння чадним газом.
Внаслідок пожежі згоріли меблі та речі, пошкоджено стіни і стелю будинку на площі близько 20 квадратних метрів.
Нагадаємо, за тиждень близько сотні жителів Рівненщини повідомили, що стали жертвами шахраїв.
