За результатами дій на випередження викрито нову спробу росіян підірвати саморобну бомбу на території житлового мікрорайону Житомира.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
До вчинення злочину російські спецслужбісти втягнули 16-річну школярку з Бердичева, яка шукала «легкі заробітки» у Телеграм-каналах.
Перебуваючи в тимчасовій оселі, юначка мала власноруч зібрати саморобний вибуховий пристрій (СВП) за інструкцією рашистів. Серед іншого, вона мала «підсилити» його металевими гайками та обладнати мобільним телефоном для дистанційної активації.
Далі дівчина отримала інструкцію від російського спецслужбіста: заховати замасковану під вогнегасник бомбу в парку і встановити навпроти «локації» телефонну камеру.
Втім, Служба безпеки та Національна поліція зірвали ворожі плани – своєчасно виявили й знешкодили вибухівку, запобігли людським жертвам та задокументували підривну діяльність ворога.
Служба безпеки України продовжує закликати молодь повідомляти про будь-які спроби ворожих вербувань у спеціальний чат-бот «Спали» ФСБшника» t.me/spaly_fsb_bot.
Нагадаємо, отримав вирок зрадник, який коригував атаки по Черкащині.
