15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого викрили у квітні цього року на коригуванні ворожого вогню по Черкащині.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Тоді контррозвідка СБУ затримала його «на гарячому», коли він шпигував поблизу периметра місцевого об’єкта Сил оборони.
Також зловмисник намагався скоригувати комбіновану атаку по місцевому ТЦК. Для цього він прибув до будівлі режимного об’єкта під виглядом оновлення облікових даних і звідти «скинув» фсб свою геолокацію.
Зрадником виявився 42-річний переселенець з Бахмута, який восени 2022 року переїхав до центрального регіону України, а згодом почав працювати на фсб.
Нагадаємо, 15 років отримав зрадник, який допомагав ворогу наступати на Костянтинівку.
