У Рівненському районі офіцерка служби освітньої безпеки надала домедичну допомогу вчительці, якій раптово стало зле. Лікарі зазначили, що вчасні фахові дії поліцейської врятували життя жінці: через лопнуту судину кров могла потрапити в мозок, відтак час йшов на хвилини.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Тонометр показав у жінки дуже високий тиск, однак вона запевнила, що після прийняття медикаментів її стан стабілізується. Однак, попри відмову вчительки,офіцерка СОБ все ж негайно викликала швидку. До їх приїзду поліцейська контролювала стан педагогині, адже тиск майже не знизився.
Лікарі госпіталізували освітянку до лікарні, де вона перебуває і досі: на щастя, загроза її життю минула.
Нагадаємо, ще два Центри ментального здоров’я з’явилися на Рівненщині.
