Регіон РівнеЩе два Центри ментального здоров’я з’явилися на Рівненщині

Ще два Центри ментального здоров’я з’явилися на Рівненщині

Їх сьогодні відкрили у Костопільській та Сарненській лікарнях. Там працюватимуть мультидисциплінарні команди, до яких входять психіатри, наркологи, психологи та інші фахівці. Їх завдання надавати допомогу дорослим і дітям у кризових станах, під час відновлення та адаптації.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

Загалом нині в області діє 12 центрів, відділень та кабінетів ментального здоров’я у медзакладах. Ще два – в університетах.

Нагадаємо, у центрі Рівного з’явиться новий наземний пішохідний перехід.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc