Їх сьогодні відкрили у Костопільській та Сарненській лікарнях. Там працюватимуть мультидисциплінарні команди, до яких входять психіатри, наркологи, психологи та інші фахівці. Їх завдання надавати допомогу дорослим і дітям у кризових станах, під час відновлення та адаптації.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Загалом нині в області діє 12 центрів, відділень та кабінетів ментального здоров’я у медзакладах. Ще два – в університетах.
Нагадаємо, у центрі Рівного з’явиться новий наземний пішохідний перехід.
