Владика відвідав захід з нагоди 20-ї річниці смерті митрополита Даниїла (Чокалюка), а також відзначення 130-ліття освячення Свято-Воскресенського кафедрального собору.


Владика відвідав захід з нагоди 20-ї річниці смерті митрополита Даниїла (Чокалюка), а також відзначення 130-ліття освячення Свято-Воскресенського кафедрального собору.
