Посадовці систематично списували дизель як нібито використаний, а насправді під час заправлення службового авто недоливали і продавали надлишки місцевим підприємцям.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Держприкордонслужбу.
З травня 2025 по січень 2026 року задокументовано щонайменше 10 епізодів викрадення понад 14 тис. літрів дизпального на суму понад 770 тис. грн. Фігурантів затримали під час зливу понад 1700 літрів пального.
Затримано двох осіб – військовослужбовця та депутата однієї з сільських рад Чернігівщини. Останнім повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.
Нагадаємо, викрили народного депутата України на оборудках із землею.
