ДТП сталася вчора, 4 лютого, близько 16:40 на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Птича.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Поліцейські встановили, що водій автомобіля «Мercedes-Вenz», 22-річний львів’янин, не врахував погодні умови та стан дорожнього покриття, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення із транспортним засобом «MAN» під керуванням 50-річного рівнянина.
Унаслідок ДТП водія мікроавтобуса з переломами гомілки та стегна госпіталізували до лікарні. Водія фургону після надання меддопомоги відпустили.
Нагадаємо, потрійна ДТП сталася на Рівненщині.
