Регіон РівнеНа Дубенщині зіткнулися дві автівки

На Дубенщині зіткнулися дві автівки

ДТП сталася вчора, 4 лютого, близько 16:40 на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Птича.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Поліцейські встановили, що водій автомобіля «Мercedes-Вenz», 22-річний львів’янин, не врахував погодні умови та стан дорожнього покриття, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення із транспортним засобом «MAN» під керуванням 50-річного рівнянина.

Унаслідок ДТП водія мікроавтобуса з переломами гомілки та стегна госпіталізували до лікарні. Водія фургону після надання меддопомоги відпустили.

Нагадаємо, потрійна ДТП сталася на Рівненщині.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc