Служба безпеки спільно з НАБУ задокументувала нові злочини чинного народного депутата України, якого у серпні 2023 року вже викрили на хабарі у 85 тисяч доларів за вирішення «земельних питань».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Наразі встановлено, що нардеп організував схему привласнення майна Національної академії аграрних наук на загальну суму понад 30 млн грн.
Протягом 2021-2023 років фігурант використовував підконтрольні сільгоспугіддя для вирощування та нелегального збуту гуртових партій зернових через мережу афілійованих компаній. Йдеться про понад 2,5 тисячі тонн агропродукції.
Для реалізації оборудки нардеп залучив депутата Київської обласної ради, двох керівників держпідприємств Національної академії аграрних наук та довірену особу. Щоб приховати злочин, фігуранти не відображали реальну кількість зібраного врожаю у товаросупровідних документах.
Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, нацполіція затримала членів наркоугруповання та вилучила наркотиків на 5 млн грн.
