Львівський ресторан “Китайський привіт”, де в липні масово отруїлися люди, оштрафували на 48 тисяч гривень за “недотримання санітарних норм”.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Раніше ресторатор Кацурін обіцяв, що ресторан сплатить рахунки за лікування всім, хто отруївся та звернувся по допомогу.
Нагадаємо, масове отруєння у ресторані Кацуріна у Львові: понад 50 постраждалих.
