Судитимуть митника та правоохоронця, які на Закарпатті хотіли заробляти на «контрабанді» чоловіків призовного віку.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДБР.
Вони запропонували двом чоловікам організувати виїзд з України в обхід офіційного контролю. Митник мав за 300 метрів до пункту пропуску забрати у них паспорти й самостійно «домовитися» з колегами щодо безперешкодного перетину та внесення фіктивних відміток про законний виїзд. Далі, за їхнім задумом, «клієнти» проходили кордон без перевірок.
За свої «послуги» ділки вимагали по 16 тисяч доларів з кожного, з яких 6 тисяч доларів США отримали авансом. У разі успіху вони планували зробити цю схему постійною.
Нагадаємо, посадовець військової частини організував «дистанційну службу» підлеглим і забирав їхні виплати.
