Кешбек на пальне для українців запустять з 20 березня.
У програмі братимуть участь наступні АЗС: «Укрнафта», OKKO, WOG, Amik Energy, BVS, KLO, Motto, Chipo, VostokGas, Autotrans, Mango, Parallel, Rodnik, «БРСМ-Нафта».
Пізніше до переліку доєднаються UPG, Socar, Martin, Marshal та інші мережі.
Нагадаємо, на українських заправках продаватимуть ліки.
