Завтра мешканцям Рівненщини знову будуть вимикати електроенергію. Оприлюднили графік відключення світла у Рівненській області 19 березня, на четвер.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Згідно з оприлюдненим графіком, споживачам підчерг на Рівненщині вимикатимуть світло на три години.
Графік відключення світла у Рівненській області 19 березня виглядає так
- підчерга 1.1 18.00-21.00
- підчерга 2.1 08.00-11.00
- підчерга 2.2 08.00-11.00
- підчерга 3.1 08.00-11.00
- підчерга 3.2 11.00-14.00
- підчерга 4.1 11.00-14.00
- підчерга 4.2 11.00-14.00
- підчерга 5.1 14.00-17.00
- підчерга 5.2 14.00-17.00
- підчерга 6.1 14.00-18.00
- підчерга 6.2 17.00-21.00

Дізнатися номер вашої підчерги можна за посиланням.
Нагадаємо, у Рівному сталася ДТП на вулиці Захисників Маріуполя (ВІДЕО).
