Ліки продаватимуть на українських АЗС вже з наступного тижня.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Юлію Свириденко.
Премʼєр-міністр повідомила, що уже видано 15 ліцензій на продаж безрецептурних препаратів на автозаправках, ще 43 заявки — на розгляді.
Нагадаємо, повідомили чи може бути найближчим часом дефіцит пального в Україні.
