Регіон РівнеЗбували канабіс: у Березнівському районі поліцейські викрили трьох зловмисників

Збували канабіс: у Березнівському районі поліцейські викрили трьох зловмисників

Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад 3,6 мільйонів гривень.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.

24-річний житель села Орлівка та двоє 30-річних жителів села Городище незалежно один від одного придбали та зберігали канабіс. У подальшому, збували його «з рук у руки» та за допомогою пошти. Правоохоронці задокументували 8 фактів продажу.

Усім фігурантам повідомили про підозри.

Нагадаємо, у Березнівському районі викрили лісопорушників.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc