Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад 3,6 мільйонів гривень.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
24-річний житель села Орлівка та двоє 30-річних жителів села Городище незалежно один від одного придбали та зберігали канабіс. У подальшому, збували його «з рук у руки» та за допомогою пошти. Правоохоронці задокументували 8 фактів продажу.
Усім фігурантам повідомили про підозри.
Нагадаємо, у Березнівському районі викрили лісопорушників.
