На Березнівщині викрили лісопорушників: правоохоронці задокументували незаконну порубку та вилучили понад 23 кубометри деревини і техніку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
На Березнівщині викрили лісопорушників під час патрулювання лісового масиву поблизу села Лінчин. Поліцейські виявили чотири свіжозрізані пні сосни та осики, а також п’ять колод деревини цих порід неподалік.
Як з’ясувалося, до незаконної порубки причетні 27- та 29-річні місцеві жителі, які не мали жодних дозвільних документів.




У межах розслідування правоохоронці провели обшуки за місцями проживання фігурантів. У результаті вилучили два трактори, гужову підводу, понад 23 кубометри деревини, шість бензопил, електропилку та саморобне обладнання для розпилювання.
Наразі за фактом незаконної порубки відкрито кримінальне провадження. Крім того, поліцейські перевіряють причетність фігурантів до інших правопорушень на території лісгоспу.
Нагадаємо, після візиту прем’єр-міністерки Свириденко на Рівненщину, уряд заборонив експорт необробленої деревини.
