КриміналНа Березнівщині викрили лісопорушників: вилучили понад 23 кубометри деревини

На Березнівщині викрили лісопорушників: вилучили понад 23 кубометри деревини

На Березнівщині викрили лісопорушників: правоохоронці задокументували незаконну порубку та вилучили понад 23 кубометри деревини і техніку.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

На Березнівщині викрили лісопорушників під час патрулювання лісового масиву поблизу села Лінчин. Поліцейські виявили чотири свіжозрізані пні сосни та осики, а також п’ять колод деревини цих порід неподалік.

Як з’ясувалося, до незаконної порубки причетні 27- та 29-річні місцеві жителі, які не мали жодних дозвільних документів.

колоди деревини на місці незаконної порубки
Фото – ГУНП у Рівненській області
Незаконна порубка дерев
Фото – ГУНП у Рівненській області
колоди деревини
Фото – ГУНП у Рівненській області
Вилучена техніка
Фото – ГУНП у Рівненській області

У межах розслідування правоохоронці провели обшуки за місцями проживання фігурантів. У результаті вилучили два трактори, гужову підводу, понад 23 кубометри деревини, шість бензопил, електропилку та саморобне обладнання для розпилювання.

Наразі за фактом незаконної порубки відкрито кримінальне провадження. Крім того, поліцейські перевіряють причетність фігурантів до інших правопорушень на території лісгоспу.

Нагадаємо, після візиту прем’єр-міністерки Свириденко на Рівненщину, уряд заборонив експорт необробленої деревини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc