Справу щодо посадовця міськради та його спільників за привласнення понад 4,4 млн грн на відновленні житла після обстрілів у Дніпрі скеровано до суду.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Підрядник, який встановлював у зруйнованих оселях вікна і двері, умисно завищував їхню вартість. Гроші виводили через конвертаційні центри.
Чотирьом обвинуваченим – заступникові директора департаменту міської ради, директорові приватного підприємства та бухгалтерам конвертаційного центру може загрожувати до 12 років увʼязнення.
Нагадаємо, понад 2000 доларів за автобусний маршрут: викрили посадовця на хабарі.
