Посадовець Хмельницької ОДА вимагав 2200 доларів від підприємця за внесення змін до розкладу руху міжміського автобусного маршруту сполученням Кам’янець-Подільський – Хмельницький. В обмін на неправомірну вигоду він обіцяв видати відповідний наказ та забезпечити погодження маршруту.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Під час обшуків правоохоронці вилучили готівки у різній валюті на загальну суму майже 5,9 млн грн.
Посадовцю повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, поліція викрила директора київського підприємства у вимаганні 1,2 млн гривень «відкату».
