росіяни вночі атакували енергетичну інфраструктуру Нововолинська Волинської області. Місто розташоване в 5 кілометрах від кордону з Польщею.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на мера Нововолинська Бориса Карпуса.
«Ворог завдав чергового удару по високовольтній підстанції. Є значні пошкодження, підстанція не працює! На місті вибухів працює ДСНС і всі відповідні служби», – зазначив Карпус.
За його словами, наразі понад 80 тисяч абонентів з Нововолинської громади та прилеглих населених пунктів без світла. Повідомляється, що критична інфраструктура в місті заживлена від генераторів, вода подається від електромережі, на деяких котельнях також перейшли на генератори.
Він також зазначив, що енергетики працюють, щоб відновити подачу електроенергії через інші підстанції.
Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас підбірку головних новин за тиждень, що відбулися у світі, в Україні та зокрема на Рівненщині.
