Ліквідовано незаконну схему ввезення авто до України. Ділки прикривалися співпрацею з керівником благодійної організації.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Держприкордонслужбу.
Замість того, щоб постачати автівки Захисникам, вони продавали їх через інтернет та серед знайомих.
Усього з початку 2025 року фігуранти ввезли понад 300 автівок. Правоохоронці провели понад 20 обшуків, вилучено кошти у розмірі майже $94000, більше €17000, близько 1,7 млн. грн, 1350 злотих, 5 авто, документи, криптогаманці.
Розпочато кримінальне провадження.
Нагадаємо, на Вінниччині викрито керівництво філії УЗ на багатомільйонній розтраті.
