Нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко біля трибуни Верховної Ради розпочав штовханину з нардепом від “Слуги Народу” Данилом Гетманцевим.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Інформатор.
Гончаренко заявив, що така його реакція спровокована тим, що Гетманцев “протягнув законопроєкт в якому повністю познущався над нашою аграркою. Сьогодні дуже багато аграріїв поставлені на межу виживання”.
Якщо у вас не завантажується відео, його можна переглянути на Ютуб-каналі за цим посиланням:
https://youtube.com/shorts/Y36wZD2PQes?feature=share
Що передувало:
7 липня аграрний комітет Верховної Ради відмовився підтримати законопроєкт із поправкою про введення 10-відсоткового мита на експорт сої та ріпаку. Проти ініціативи проголосували 16 депутатів, тоді як фінансовий комітет, навпаки, рекомендував його ухвалити. Проте урядовий законопроєкт № 13157 все ж розглядався у другому читанні.
Під час голосування нардеп Гончаренко назвав правки «грабіжницькими» та звинуватив Гетманцева у маніпуляціях, заявивши, що той проводить «лобістські правки в законах, які абсолютно ніяк не повʼязані».
Попри всі намагання Гончаренка зірвати голосування, “соєву правку” таки підтримали. “За” проголосували 245 депутатів.
Нагадаємо, уряд погодив нового мовного омбудсмана.
